Dj Amadeusz

WESELA | BANKIETY | STUDNIÓWKI | IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Amadeusz Wytrwał

Kilka słów o mnie...

Jestem młodym, uśmiechniętym DJ-em i wodzirejem. Od ponad 8 lat zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną oraz świetlną: wesel, balów, studniówek oraz różnych imprez okolicznościowych. Każda uroczystość jest inna, niepowtarzalna dlatego też zawsze staram się podchodzić do zadania indywidualnie i razem z Państwem przygotować najlepszy scenariusz imprezy. Posiadam również certyfikaty takie jak "Animator czasu wolnego", odbyłem także wiele szkoleń dzięki czemu poznałem różnorodne zabawy oraz tańce animacyjne, które na życzenie gości realizuje ze szczególną dbałością o każdy imprezowy szczegół ;) Podczas każdego wydarzenia wykorzystuję własny, profesjonalny sprzęt  oraz nowoczesne efekty świetlne, a także akcesoria do zdjęć i zabaw.

Udane przyjęcie weselne jest z pewnością bardzo ważną i oczekiwaną częścią każdego ślubu. Warto więc zadbać o szczególną oprawę muzyczną i dopełnić ją ciekawą zabawą uwzględniającą wszystkich naszych gości. Jako doświadczony DJ oraz wodzirej dołożę wszelkich starań i energii, aby była to najlepsza impreza w waszym życiu pełna radości i niesamowitych przeżyć.

Kontakt

Zapraszam do kontaktu

(+ 48) 691-738-808

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wybierz zadowolenie

Przeczytaj opinie na mój temat